İNSAN KAYNAKLARI

Özel Salihli Koleji, her kademedeki insan kaynağı ihtiyacının belirlenmesi, başvuruların alınması, değerlendirilmesi ve işe alım süreçlerini içeren bir İnsan Kaynakları politikası benimsemektedir.

1. İnsan Gücü İhtiyacının Duyurulması

Yönetim Kurulu, insan kaynağı havuzunu geniş tutma amacıyla yıllık olarak yönetici ve öğretmen pozisyonları için ilanlar yapar. Bu ilanların nasıl ve ne zaman yapılacağı belirlenir.

İnsan gücü ihtiyacı, yıl içerisinde  ilgili pozisyonlara uygun niteliklere sahip adayları çekmek amacıyla yapılır.

2. Başvuruların Alınması

Tüm başvurular, İnsan Kaynakları birimi tarafından başvuru veritabanına kaydedilir.

İşgücü planlaması doğrultusunda, açık pozisyonlara uygun adayları belirlemek için başvurular dikkatle incelenir. Bu adaylar, işe alım sürecinin ilk aşamasında değerlendirilmeye alınır.

3. Başvuruların Değerlendirilmesi

İşe alım sürecinin ikinci aşaması, uygun adayların başvurularının değerlendirilmesi ve görüşmelerin yapılmasıdır. Değerlendirme süreci, pozisyonun gerekliliklerine göre farklılık gösterebilir.

Bu politika ile Özel Salihli Koleji  insan kaynağı ve işe alım süreçlerini şeffaf ve etkin bir şekilde yürütmeyi amaçlamaktadır.

    At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)