Özel Salihli Koleji

Eğitim Modelimiz

Profesyonel ve deneyimli eğitim kadromuzla,

öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak amacıyla çalışıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına ek olarak zenginleştirilmiş eğitim içerikleri geliştirip uyguluyor, uluslararası düzeyde yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimi sunuyoruz. Ayrıca özel yetenekli öğrenciler için özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Evrensel değerler eğitimi ile modern dünya insanlarını yetiştirme misyonunu taşıyor, eğitim deneyimini sosyal ve sportif etkinliklerle zenginleştiriyoruz. Öğrencilerimizin yeteneklerini ve ilgi alanlarını geliştirmelerini desteklemek amacıyla kulüp çalışmaları düzenliyoruz. Velileri bilgilendirmek için ana-baba okulu ve seminerler düzenlemekteyiz. Çağdaş eğitim için modern teknolojiye sahip sınıf ve laboratuvarlarımızla öğrencilerimize en iyi eğitim imkanlarını sunuyoruz

Yetenek ve İlgi Geliştirme İmkanları,

Öğrencilerimizin kişisel ilgi ve yeteneklerini geliştirmek için özel bir yaklaşım sunuyoruz. Haftalık olarak öğrencilere özel takip sistemi ile bilgilendirme sunarız. Ayrıca, müzik, beden eğitimi, görsel sanatlar ve seçmeli yabancı dil dersleri gibi alanlarda uzman öğretmenler tarafından zenginleştirilmiş eğitim programları sunarız. 

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik çalışmaları ile öğrencilerin yeteneklerini keşfetmelerine ve yönlendirmelerine destek oluruz. Sınıf mentörleri, bireysel destek sağlayarak öğrencilerin başarılı bir şekilde ilerlemelerine yardımcı olur. Ayrıca, ulusal ve uluslararası yarışmalara hazırlık amacıyla olimpiyat proje çalışmaları da yürütüyoruz

Video

Anılarla ÖSK

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)