04 Temmuz 2022

Özel Salihli Koleji öğrencisi İbrahim Selçuk, 500 tam puan alarak LGS'de Türkiye 1.si oldu.

Özel Salihli Koleji öğrencisi İbrahim Selçuk, 500 tam puan alarak LGS'de Türkiye 1.si oldu.

31 Mayıs 2022

"Eskimeyen Şarkılar" Müzik Gecemizi gerçekleştirdik...

"Eskimeyen Şarkılar" Müzik Gecemizi gerçekleştirdik...

30 Mayıs 2022

Our students from grade 2 to grade 7 had Online Placement Test..

Our students from grade 2 to grade 7 had Online Placement Test..

30 Mayıs 2022

Trap Skeet Atış Poligonu'nda Trap Skeet Atış Poligonu'nda Düzenlenen Mesir Kupası Final Müsabakasında Başarımız..

Salihli Belediyesi’nin ev sahipliğinde Trap Skeet Atış Poligonu'nda düzenlenen Mesir Kupası final müsabakalarında, genç erkekler dalında öğrencimiz İbrahim Mete Çetin 3.oldu. Öğrencimizi tebrik ediyoruz.

29 Mayıs 2022

19 Mayıs Yüzme Müsabakalarında Başarımız..

Salihli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün 19 Mayıs kapsamında düzenlediği Yüzme Müsabakalarında ”50 m sırtüstü yüzmede 1. lik, bayrak yarışında 1. lik, 4x50 m serbest stilde 2. lik ” elde eden öğrencimiz - Zehra Günay Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

29 Mayıs 2022

Masa Tenisi Turnuvası İl 1.siyiz..

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında düzenlediği Minik Erkekler kategorisi Masa Tenisi turnuvasında - Demir UYAR İL 1. liği elde etti.. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

29 Mayıs 2022

Manisa Geneli Judo 3.süyüz..

Öğrencimiz Ekin Ada IŞIK 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Minikler 25 kg’da Manisa genelinde Judo 3. sü oldu. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

29 Mayıs 2022

TAZOF Türkiye 2. Oyuncu Beyinler Turnuvası Başarımız..

08 MAYIS TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TÜRKİYE 2. OYUNCU BEYİNLER TURNUVASINDA OKULUMUZU BAŞLARIYLA TEMSİL EDEN ÖĞRENCİLERİMİZ. - EGE YILMAZ il 2. si, ilçe 1. si - MEHMET SEYDA KOCABAŞ il 4. sü ilçe 2. si - İBRAHİM SELÇUK - NİL BUĞLEM YAKAK - BARTU ABRAK - DAMLA DİNÇ - ZEYNEP ECRİN KOCA - SARP ALTINDAĞ - EMİR EYMEN YILMAZ - MUSTAFA KEREM ALTUNBAY - HÜSEYİN BERK ÖZÇOBAN - DERİN ERTUĞRUL - ALYA KAYA - ÖMER YİĞİT DOĞRU - ERK TANER KARAKÖK - MERT ÇAĞAN KOÇAK Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz..

29 Mayıs 2022

Bilim Sanat Makedonya Projesi..

8-15 Mayıs tarihleri arasında Blim Sanat Merkezi tarafından “Hand in hand for the climate” projesi ile Makedonya’ya giderek okulumuzu temsil eden öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. - ALEYNA ULAŞ - IŞIL IŞIK - ECRİN SAVAŞ

29 Mayıs 2022

Şehrim Benim Evim Bilgi Yarışmasında Başarımız..

“Şehrim benim evim” projesi bilgi yarışmasında okulumuzu başarıyla temsil eden öğrencilerimiz - OZAN ZENGİN - ECRİNSU DİLEK - ERK TANER KAREKÖK - SÜLEYMAN EGE ERTUĞRUL - EFE DEMİR Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.